Парад надежд

Новости из жизни нашей школы танцев
30
December 2014

25-й ЮВІЛЕЙНИЙ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ (ПЕРЕМОЖЦІ)

“PARAD NADIY – 2014”
Киев, 18.10.2014 – 19.10.2014
Переможці – Всі категорії – Всі програми
Бебі, Дебют

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
4 1 Власенко Никита Коваль Мирослава Киев Миф Митченко Мария
1 2 Парфенюк Егор Оленская Илона Киев Реверанс Федчишина Анастасия, Кравчук Сергей
5 3 Колмиков Дмитро Сьомко Валерія Киев Миф Митченко Мария
3 4 Бабенко Михайло Царук Софія Киев Спорт-данс Федорчук Валентина
6 5 Сова Артем Кисилева Марія Киев Флеш Кристал Довгалин Кирилл
2 6 Мизин Михаил Мизина Мария Киев Спорт-данс Федорчук Валентина
7 7 Дзевін Олександр Шовковська Олександра Киев Гранд-Дуэт Стайловская Катерина

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Юниоры 2 Д ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
199 1 Строин Артур Медведева Анастасия Одесса Модерн
101 2 Гулеватий Данило Лагода Єлизавета Киев Ольтима Максименко Ольга, Бакалор Тимофій
137 3 Кардашев Данил Мамчур Ирина Одесса Модерн
67 4 Безкоровайний Данило Канашевич Анастасія Харьков Имидж Юрьев Алексей, Юрьева Виктория
57 5 Севрюков Даниїл Мороз Єлизавета Харьков Lisabond Лисняк Ольга, Бондарев Андрей
249 6 Кукайло Даніїл Злочевська Крістіна Киев Ювента Белопухов Михаил
265 7 Чуприна Максим Саєнко Ярослава Киев Dreams Дудник Руслан, Терешко Наталия

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Юниоры 2 Д ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
327 1 Григ Ростислав Веселова Анастасия Киев Миф Дыбань Алена
249 2 Кукайло Даніїл Злочевська Крістіна Киев Ювента Белопухов Михаил
281 3 Лукін Олексій Злиденко Вероніка Киев Триумф Буйневич Дмитрий, Буйневич Наталья

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Ювеналы 2 Д ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
86 1 Рогожинский Глеб Вернигора Анна Одесса Белая Акация Чепуржинский Октавиан, Базарова Марина
35 2 Дубіль Микола Афанасьєва Поліна Запорожье Браво Еременко Наталия
214 3 Абдуллаєв Руслан Чеснокова Валерія Киев Dance Star Строкач Анна, Тюткало Сергей
255 4 Ронкович Андрій Лагута Анна Киев Ювента Довгалин Кирилл
337 5 Медуниця Захар Грицук Дарья Сумы M-Studio Медуница Людмила, Медуница Алексей
204 6 Балинський Ілля Безбабна Владислава Сумы Школа Гараниной Жук Марина, Жук Константин
311 7 Захарченко Алексей Васіна Ганна Киев Миф Дыбань Алена

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Ювеналы 2 Д ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
90 1 Бокий Михаил Петрикова Альвина Запорожье Динамо – Запорожье Шевченко Руслан
86 2 Рогожинский Глеб Вернигора Анна Одесса Белая Акация Чепуржинский Октавиан, Базарова Марина
66 3 Гранзберг Илья Кралько Алина Одесса Белая Акация Чепуржинский Октавиан, Базарова Марина
103 4 Балюк Данііл Євтушенко Анастасія Сумы Школа Гараниной Жук Марина, Жук Константин
177 5 Штефанюк Дмитро Котенко Олена Киев Шaнс Беднягина Наталья, Миркин Роман
370 6 Руденко Дмитро Тиха Поліна Киев Миф Дыбань Алена

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Ювеналы 1 Н ОК Парад Надежд, Общая

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
271 1 Боньковський Ілля Сегеда Богдана Киев Body feet Ярославская Яна
34 2 Попелюк Іван Муризіна Дарія Запорожье Браво Еременко Наталия
52 3 Дяченко Денис Федоренко Софія Киев V.I.dance Ильина Яна, Волков Денис
207 4 Богдан Даниил Лазаренко Анастасия Киев Dance Star Тюткало Сергей
10 5 Данилейко Олексій Царук Катерина Киев Спорт-данс Федорчук Валентина
231 6 Скибінський Костянтин Гайдай Влада Киев Альта Балла Татьяна, Балла Алексей

 

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Юниоры 2 С ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
38 1 Личко Владислав Кальтя Єлизавета Николаев Олимпия Саенко Ирина
39 2 Литвинов Андрій Штанько Марина Николаев Олимпия Саенко Ирина
56 3 Чумаченко Сергій Бурлакова Софія Херсон Латинос Порощай Лилия
91 4 Лопатухін Олександр Околіт Люсьєн
37 5 Корень Сергій Бучковська Юлія Ивано-Франковск Динамо Гурик Тарас
113 6 Бычков Иван Затулеева Анна Верхнеднепровск Променад
508 7 Науменко Назар Пастухова Тетяна Сумы M-Studio Медуница Людмила, Медуница Алексей

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Юниоры 2 С ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
123 1 Авдєєв Олексій Гончарова Арина Харьков Ирбис Ключивский Василий
215 2 Калиниченко Виктор Калиниченко Александра Киев Шaнс Беднягина Наталья, Миркин Роман
508 3 Науменко Назар Пастухова Тетяна Сумы M-Studio Медуница Людмила, Медуница Алексей
340 4 Штефанчук Ігор Монець Наталія-Софія Львов Аэлита Прочко Юрий
48 5 Крєстянінов Дмитрій Фоміна Анна Одесса Белая Акация Базарова Марина
354 6 Кіхаєв Юрій Денісова Олександра Киев Данс-Центр Васютяк Яна, Васютяк Юрий
149 7 Черкашин Никита Демченко Алина Запорожье Динамо – Запорожье Шевченко Руслан

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Юниоры 1 Д ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
40 1 Проценко Олексій Соколовська Софія Киев Реверанс Федчишина Анастасия, Кравчук Сергей
222 2 Бузульов Іван Бурдига Дар`я Киев Starlight dance club Жданова Наталия, Тысивский Евгений
42 3 Бабій Максим Кулішова Єлизавета Николаев Олимпия Саенко Ирина
137 4 Кардашев Данил Мамчур Ирина Одесса Модерн
206 5 Шафрай Ілля Пановікова Діана Киев Dance Star Строкач Анна, Тюткало Сергей
291 6 Оберемок Богдан Лавришина Анастасия Киев Шaнс Беднягина Наталья, Миркин Роман

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Юниоры 1 Д ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
402 1 Корниенко Максим Колесник Ева Запорожье Спартак Колесник Анастасия, Колесник Роман
161 2 Кавун Дмитро Приходько Дар`я Харьков StarDance Гайдаш Александр, Илич Марко
321 3 Галанський Нікіта Хітько Анастасія Киев Рондо Астремская Людмила
40 4 Проценко Олексій Соколовська Софія Киев Реверанс Федчишина Анастасия, Кравчук Сергей
291 5 Оберемок Богдан Лавришина Анастасия Киев Шaнс Беднягина Наталья, Миркин Роман
206 6 Шафрай Ілля Пановікова Діана Киев Dance Star Строкач Анна, Тюткало Сергей

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Юниоры 1 Е ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
9 1 Шачко Артём Ракицкая Дарья Киев Спорт-данс Федорчук Валентина
14 2 Петренко Кирило Шидловська Євгенія Киев Спорт-данс Федорчук Валентина
341 3 Дяченко Даніїл Маніч Валерія Киев Миф Дыбань Алена
94 4 Лещенко Сергій Троіцкіте Олександра Біла Церква Фантазія Пелех Максим
49 5 Волков Денис Бочек Яна Шостка Реверанс Заричняк Еввгений
64 6 Кулеш Андрій Мандрика Анна Харьков Имидж Юрьев Алексей, Юрьева Виктория
208 7 Тросницький Никита Хидирова Есміра Киев Флеш Кристал Лебедин Светлана, Довгалин Кирилл

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Юниоры 1 Е ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
9 1 Шачко Артём Ракицкая Дарья Киев Спорт-данс Федорчук Валентина
14 2 Петренко Кирило Шидловська Євгенія Киев Спорт-данс Федорчук Валентина
237 3 Салата Антон Лі Аліна Киев ASK Dance Кононенко Анна
341 4 Дяченко Даніїл Маніч Валерія Киев Миф Дыбань Алена
253 5 Ремига Єгор Комендант Софія Киев Ювента Белопухов Михаил, Щипилина Анастасия
267 6 Васильєв Іван Мартиненко Поліна Киев Полонез Журавлева Анастасия
246 7 Нижник Борис Хомяк Виктория Киев Рондо Сорокина Евгения, Сидоренко Илья
49 8 Волков Денис Бочек Яна Шостка Реверанс Заричняк Еввгений

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Ювеналы 2 ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
226 1 Родін Дмитро Горун Єлизавета Киев Альта Балла Татьяна, Балла Алексей
81 2 Равлик Артур Маргіта Соломія Калуш Данс Студио Косович Юрий, Яцик Павел
262 3 Терещенко Олег Борисюк Вероника Киев Альта Балла Татьяна, Балла Алексей
225 4 Талпа Микита Ясинська Анна Киев Альта Балла Татьяна, Балла Алексей
221 5 Прижибиток Артем Скоробогач Софія Киев Унисон Олех Виктория, Олех Евгений
303 6 Третяк Михаил Сангаре Николь Марьям Киев Рик Роуз Колесниченко Евгения

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Ювеналы 2 ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
226 1 Родін Дмитро Горун Єлизавета Киев Альта Балла Татьяна, Балла Алексей
225 2 Талпа Микита Ясинська Анна Киев Альта Балла Татьяна, Балла Алексей
262 3 Терещенко Олег Борисюк Вероника Киев Альта Балла Татьяна, Балла Алексей
216 4 Поштук Семен Кодак Єлизавета Донецк Максимум
285 5 Афонін Михайло Цибульська Дар`я Киев Фавор Головащенко Алена
109 6 Лозовский Данил Ниц Полина Одесса Диамант Федорова Анна

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Ювеналы 2 Е ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
194 1 Василик Максим Швець Енгеліна Полтава Время танцевать Васин Валентин, Гранько Наталья
125 2 Кияниця Олесь Зубатенко Олена Запорожье Динамо-Запорожье
223 3 Ковбасюк Олексій Котик Марина Киев Унисон Олех Виктория, Олех Евгений
23 4 Гонтовой Лев Пронюк Валерия Полтава Время танцевать Васин Валентин, Гранько Наталья
250 5 Нікітін Марсель Нікітіна Софія Киев Ювента Щипилина Анастасия
390 6 Дем`яненко Віталій Безшапошнікова Ліна Киев Миф Дыбань Алена
162 7 Боровський Багратіон Завадська Вероніка Белая Церковь Фантазия Пелых Максим
26 8 Ларченко Єгор Нетреба Вероніка Запорожье Браво Еременко Наталия

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Ювеналы 2 Е ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
223 1 Ковбасюк Олексій Котик Марина Киев Унисон Олех Виктория, Олех Евгений
128 2 Ярошенко Михаил Кочкіна Дар`я Киев Шaнс Беднягина Наталья, Миркин Роман
26 3 Ларченко Єгор Нетреба Вероніка Запорожье Браво Еременко Наталия
125 4 Кияниця Олесь Зубатенко Олена Запорожье Динамо-Запорожье
112 5 Галич Михайло Вурсалова Владислава Киев Фавор Головащенко Алена, Головащенко Руслан
390 6 Дем`яненко Віталій Безшапошнікова Ліна Киев Миф Дыбань Алена
13 7 Арсентьев Александр Земцова Мария Киев Спорт-данс Федорчук Валентина

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Юниоры 1 ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
150 1 Довгалев Богдан Томашевська Анна Киев Баланс Переводчик Дарья, Переводчик Антон
179 2 Лищук Дмитрий Осадчук Анастасія Харьков StarDance Илич Марко, Гайдаш Александр
8 3 Храпаль Єгор Лемішко Анастасія Киев Спорт-данс Федорчук Валентина
115 4 Котенко Василий Нерознікова Даніела Киев Шaнс Беднягина Наталья, Миркин Роман
138 5 Соляник Кирило Костенко Яна Харьков Топ-Денс Волков Игорь, Іванова Елла
132 6 Сидоренко Николай Маркина Мария Николаев Данс-стиль Легковенко Вячеслав

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Юниоры 1 ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
179 1 Лищук Дмитрий Осадчук Анастасія Харьков StarDance Илич Марко, Гайдаш Александр
151 2 Ковальов Микита Жовніренко Мілена Донецк Танцевальный Центр Максимум Васюк Кирилл, Спаситель Екатерина
191 3 Безкровний Олександр Мадій Діана Харьков StarDance Илич Марко, Гайдаш Александр
150 4 Довгалев Богдан Томашевська Анна Киев Баланс Переводчик Дарья, Переводчик Антон
188 5 Усанов Александр Костюк Мария Одесса Белая Акация Базарова Марина
197 6 Шипілін Клим Резник Єлизавета Донецк Танцевальный центр \Максимум\ Спаситель Катерина, Васюк Кирилл

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Молодежь 2 ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
316 1 Худолей Иван Селезнева Алиса Харьков Профит Кочнев Олег
295 2 Хильченко Владислав Споришева Таїсія Киев Данс-Центр Васютяк Яна, Васютяк Юрий
444 3 Урсатий Владислав Краснощек Полина Киев Ювента Марченко Владимир
117 4 Федоров Олексій Крук Єлизавета Одесса Диамант Федорова Анна, Федоров Денис
328 5 Скасків Олег Майстер Вікторія Харьков Respect dance hall Скаскив Полина, Скаскив Антон
100 6 Швиданенко Вадим Якименко Валентина Киев Ольтима Бакалор Тимофей
318 7 Postolachi Paul_Iulian Gushan Simona Кишинев Flagrant Kids Кондратьев Максим, Кондратьева Ирина

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Молодежь 2 ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
238 1 Дружинін Нікіта Мірошниченко Діана Киев КСТ Феникс Коляда Наталья, Портаненко Станислав
157 2 Евтерев Дмитрий Калетник Владислава Киев Фавор Головащенко Алена
143 3 Vykhovanetc Alexandr Romasz Demani London
212 4 Жук Дмитро Парфенюк Катерина Киев Реверанс Федчишина Анастасия, Кравчук Сергей
264 5 Савицький Максим Карева Лидия Киев Альта Балла Татьяна, Балла Алексей
133 6 Півненко Василь Грибняк Аліна Запорожье Спартак Колесник Анастасия, Колесник Роман
300 7 Галактионов Алексей Моисеенко Евгения Киев Реверанс Федчишина Анастасия, Кравчук Сергей

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Юниоры 2 ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
148 1 Щербак Марко Путилина Александра Киев Интер денс Мартынюк Елена
99 2 Степурко Влад Васютяк Даяна Киев Зоряный Зощук Светлана, Зощук Евгений
193 3 Романюк Богдан Придатько Софія Харьков Кураж Полуляхова Ольга, Полуляхов Сергей
196 4 Павленко Валерий Пильник Анастасия Николаев Гармония Толмачев Александр, Толмачева Наталья
229 5 Залужний Денис Дрелінг Вікторія Киев Альта Балла Татьяна, Балла Алексей
118 6 Добровольский Данил Полищук Мария Киев Интер денс Мартынюк Елена

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Юниоры 2 ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
298 1 Савицький Денис Алєксєєва Анна Киев Альта Балла Татьяна, Балла Алексей
118 2 Добровольский Данило Полищук Мария Киев КСТ Феникс Коляда Наталия, Портаненко Станислав
210 3 Зонь Антон Красножон Вікторія Киев Реверанс Федчишина Анастасия, Кравчук Сергей
339 4 Патрушев Євгений Овчаренко Діана Киев Альта Балла Татьяна
195 5 Бешкенадзе Тимур Слюсарь Анастасия Харьков Спутник Францен Сергей
410 6 Шепелюк Владислав Ільяш Євгенія Киев Интер денс Мартынюк Елена

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Молодежь + Взрослые C+B ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
154 1 Ирванец Евгений Гребеник Полина Киев Ювента Павлова Алена
110 2 Богомолов Андрей Богомолова Виктория Одесса Ах, Одесса Карапетян Карина
127 3 Жибер Андрій Кузнєцова Надія Киев Ювента Уродливченко Стас
220 4 Ісаєв Олександр Новікова Ольга Киев Унисон Олех Виктория, Олех Евгений
146 5 Галактионов Алексей Моисеенко Евгения Киев Орион Дикий Андрей
155 6 Кобзаренко Богдан Вакуленко Олена Киев Body feet Ярославская Яна, Яременко Игорь

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Молодежь + Взрослые C+B ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
372 1 Федорчук Тарас Шуль Валерія Ровно Vega-dance Романкевич Ирина, Городниченко Вадим
20 2 Трояновський Юрій Рудика Катерина Киев Спорт-данс Федорчук Валентина
110 3 Богомолов Андрей Богомолова Виктория Одесса Ах, Одесса Карапетян Карина
155 4 Кобзаренко Богдан Вакуленко Олена Киев КСТ Феникс Коляда Наталия, Портаненко Станислав
368 5 Сірий Віталій Сіра Аліса Киев Супаданс Гладюк Лилия, Кобюк Игорь
387 6 Обмелько Володимир Йосипенко Ірина Киев Супаданс Соронович Игорь
15 7 Гудков Станіслав Манжула Ганна Киев Спорт-данс Федорчук Валентина

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Юниоры 1 С ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
181 1 Мартиненко Олег Калітвенцева Діана Донецк Танцевальный Центр Максимум Васюк Кирилл, Спаситель Екатерина
305 2 Ромодин Альберт Резяпова Арина Днепропетровск школа Ежовой Ежова Елена
56 3 Чумаченко Сергій Бурлакова Софія Херсон Латинос Порощай Лилия
184 4 Борушко Євгений Бокова Кристина Купянск Спектр Ширяева Анна
198 5 Нікуляк Денис Клюшник Оксана Купянск Спектр Ширяева Анна
84 6 Матяш Константин Переходко Анна Одесса Белый Клуб Белоусова Елена, Белоусов Александр
321 7 Галанський Нікіта Хітько Анастасія Киев Рондо Астремская Людмила

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Юниоры 1 С ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
365 1 Лагутин Максим Усатенко Ольга Запорожье Динамо – Запорожье Шевченко Руслан
181 2 Мартиненко Олег Калітвенцева Діана Донецк Танцевальный Центр Максимум Васюк Кирилл, Спаситель Екатерина
415 3 Вронський Олексій Карась Олеся Киев Шaнс Беднягина Наталья, Миркин Роман
374 4 Макаренко Владислав Маковоз Оксана Запорожье Фаворит Салякин Сергей
402 5 Корниенко Максим Колесник Ева Запорожье Спартак Колесник Анастасия, Колесник Роман
116 6 Рябенко Данило Коржева Анастасія Николаев Гармония Толмачев Александр, Толмачева Наталья

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Rising Stars Молодежь 1, Латина

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
404 1 Камшиленко Родіон Сотніченко Оксана Кировоград Олимп Мачулка Владимир
174 2 Липшиц Станислав Романова Варвара Херсон Латинос Порощай Лилия
378 3 Павленко Валентин Томас Юлия Одесса Модерн
403 4 Кочубей Артём Голубєва Таїсія Херсон Променад Кузьева Наталья
411 5 Глущенко Александр Засипко Єлизавета Николаев Данс-стиль Легковенко Вячеслав
229 6 Залужний Денис Дрелінг Вікторія Киев Альта Балла Татьяна, Балла Алексей

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Rising Stars Молодежь 1, Стандарт

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
17 1 Калістов Михайло Коваленко Каріна Киев Спорт-данс Федорчук Валентина
104 2 Бабич Борис Литвиненко Мария Запорожье Фиеста Шевцов Геннадий, Шевцова Лариса
275 3 Моісеєнков Дмитро Гуцало Катерина Киев Шaнс Миркин Роман
152 4 Кияниця Іван Лобойко Анастасія Киев Фавор Головащенко Алена
130 5 Васькин Владислав Мормуль Анастасия Запорожье Динамо – Запорожье Шевченко Руслан
144 6 Grama Alexandru Budeanu Valeria Кишинев Flagrant Kids Кондратьев Максим, Кондратьева Ирина
190 7 Корчмар Кирило Янкул Ганна Одесса ДЮСШ №1 Палий Виктор
20 8 Трояновський Юрій Рудика Катерина Киев Спорт-данс Федорчук Валентина

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Rising Stars Юниоры 2, Латина

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
215 1 Калиниченко Виктор Калиниченко Александра Киев Шaнс Беднягина Наталья, Миркин Роман
89 2 Нестеренко Віктор Єпіфанова Дар`я Одесса ДЮСШ №1 Палий Виктор
97 3 Скорняков Александр Сосновская Валерия Одесса Диамант Федорова Анна, Федоров Денис
310 4 Бабенко Микола Харченко Олександра Киев Шaнс Беднягина Наталья, Миркин Роман
87 5 Колодій Владислав Дударенко Валерія Кировоград Олимп Мачулка Владимир

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Rising Stars Юниоры 2, Стандарт

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
277 1 Кравчук Данило Новічкова Марта Львов Вика Данс Ильинова Виктория
182 2 Гетало Олексій Дяченко Анастасия Донецк Максимум
508 3 Науменко Назар Пастухова Тетяна Сумы M-Studio Медуница Людмила, Медуница Алексей
97 4 Скорняков Александр Сосновская Валерия Одесса Диамант Федорова Анна, Федоров Денис
185 5 Жупаненко Илья Сердюкова Лілія Запорожье Inter dance Черненко Тимофей
37 6 Корень Сергій Бучковська Юлія Ивано-Франковск Динамо Гурик Тарас

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Молодежь 1 ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
328 1 Скасків Олег Майстер Вікторія Харьков Respect dance hall Скаскив Полина, Скаскив Антон
399 2 Грозенко Данило Колєснік Анастасія Харьков Альянс Оксененко Андрей
320 3 Молько Гліб Швед Ірина Киев Интер денс Мартынюк Елена
117 4 Федоров Олексій Крук Єлизавета Одесса Диамант Федорова Анна, Федоров Денис
143 5 Vykhovanetc Alexandr Romasz Demani London
318 6 Postolachi Paul_Iulian Gushan Simona Кишинев Flagrant Kids Кондратьев Максим, Кондратьева Ирина
174 7 Липшиц Станислав Романова Варвара Херсон Латинос Порощай Лилия
261 8 Айтимбетов Микола Должикова Ярослава Киев Динамо-Киев Влох Святослав

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Молодежь 1 ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
325 1 Дружинін Нікіта Мірошниченко Діана Киев КСТ Феникс Коляда Наталья, Портаненко Станислав
143 2 Vykhovanetc Alexandr Romasz Demani London
299 3 Кривов Вадим Гаммова Ксенія Киев Диамант-Элит Гончаров Сергей, Машина Лариса
133 4 Півненко Василь Грибняк Аліна Запорожье Спартак Колесник Анастасия, Колесник Роман
264 5 Савицький Максим Карева Лидия Киев Альта Балла Татьяна, Балла Алексей
17 6 Калістов Михайло Коваленко Каріна Киев Спорт-данс Федорчук Валентина
261 7 Айтимбетов Микола Должикова Ярослава Киев Динамо-Киев Влох Святослав

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Взрослые ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
395 1 Нестерко Антон Марющенко Дарья Киев Данс-Центр Васютяк Яна, Васютяк Юрий
386 2 Васюк Кирилл Черепкова Анастасия Донецк Танцевальный Центр Максимум Спаситель Екатерина
96 3 Боднар Максим Внучкова Єлизавета Киев Шaнс Беднягина Наталья, Миркин Роман
373 4 Ткаченко Євген Гармаш Маргарита Киев Фаворит Стадников Владимир
323 5 Худолей Иван Селезнева Алиса Харьков Профит Кочнев Олег
260 6 Чопенко Дмитрий Храпак Валерія Киев Фаворит Стадников Владимир
278 7 Василенко Олександр Панфілова Катерина Киев Данс-Cтиль Левит Ирина, Руденко Виталий

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Взрослые ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
292 1 Доля Владислав Сидорова Александра Запорожье Динамо – Запорожье Шевченко Руслан
165 2 Іліч Марко Садовська Юлія Донецк Танцевальный Центр Максимум Васюк Кирилл, Спаситель Екатерина
314 3 Босецкий Сергей Рабинович Ирина Одесса ДЮСШ №1 Палий Виктор
212 4 Жук Дмитро Парфенюк Катерина Киев Реверанс Федчишина Анастасия, Кравчук Сергей
322 5 Одинцов Владимир Черных Виктория Киев Фавор Головащенко Алена
169 6 Антоненко Віктор Кулік Ольга Харьков Мечта Кабарухин Владимир и Кабарухина Галина

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Открытый кубок фокстрота, Foxtrot

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
292 1 Доля Владислав Сидорова Александра Запорожье Динамо – Запорожье Шевченко Руслан
314 2 Босецкий Сергей Рабинович Ирина Одесса ДЮСШ №1 Палий Виктор
17 3 Калістов Михайло Коваленко Каріна Киев Спорт-данс Федорчук Валентина
144 4 Grama Alexandru Budeanu Valeria Кишинев Flagrant Kids Кондратьев Максим, Кондратьева Ирина
277 5 Кравчук Данило Новічкова Марта Львов Вика Данс Ильинова Виктория
331 6 Трояновський Юрій Рудика Катерина Киев Спорт-данс Федорчук Валентина

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Профессионалы ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
550 1 Влох Дмитро Крисанова Катерина Киев Динамо-Киев Влох Святослав
383 2 Скасків Антон Скасків Поліна Харьков Спутник Францен Сергей
547 3 Леонов Максим Дибань Олена Киев Динамо-Киев Влох Святослав
166 4 Быков Владислав Апанасова Эльмира Луганск Авангард Апанасова Эльмира
353 5 Adriano De luca Checsin Tatiana Chisinau F

 

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Профессионалы ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
324 1 Кобюк Ігор Гладюк Лиля Киев Супаданс Бойко Оксана, Соронович Игорь
294 2 Соколов Евгений Скибинская Александра Moldova
296 3 Барабаш Володимир Демчук Ірина Львов Аэлита Прочко Юрий
332 4 Парфьонов Денис Сопіт Тетяна Киев Фавор Головащенко Алена, Головащенко Руслан
166 5 Быков Владислав Апанасова Эльмира Луганск Авангард Апанасова Эльмира
336 6 Додонча Юрій Додонча Олена Киев Динамо-Киев Влох Святослав

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
ProAM Scholarship, Латина

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
308 1 Зайцев Максим Речицкая Алла Днепропетровск школа Ежовой Ежова Елена
326 2 Исаев Валентин Петренко Наталия Киев Body feet Ярославская Яна, Яременко Игорь

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
ProAM Scholarship, Стандарт

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
270 1 Огийчук Игорь Усачова Виктория Киев Данс-Центр Васютяк Яна, Васютяк Юрий
293 2 Евтерев Дмитрий Бальбух Наталия Киев Body feet Евтерев Дмитрий
501 3 Ануфриев Михаил Цукур Наталия Киев Arthur Murray
369 4 Одинцов Владимир Подвигина Елена Киев Big dance

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Ювеналы 2 Н ОК Парад Надежд, Общая

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
13 1 Арсентьев Александр Земцова Мария Киев Спорт-данс Федорчук Валентина
163 2 Кучерук Ілля Шалимінова Ксенія Киев Гарде Вахрушев Сергей
139 3 Калитич Мар`ян Кручко Вікторія Львов Crystall Лаптева Александра
33 4 Дойчев Костянтин Звєрєва Валерія Киев Ольтима Максименко Ольга, Бакалор Тимофій
290 5 Яковенко Богдан Гаєва Зінаїда Киев Миф Дыбань Алена
241 6 Гельман Марк Войтенко Яна Киев Рондо Сидоренко Илья

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Ювеналы 1 Е ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
286 1 Афонін Данило Мартинюк Олександра Киев Интер денс Река Денис
230 2 Бабко Олексій Таращенко Вікторія Киев Альта Балла Татьяна, Балла Алексей
297 3 Логвиненко Платон Лебедь Поліна Киев Возрождение Прогнимак Наталья
355 4 Муравський Степан Грабовська Габріелла Киев Гранд-Дуэт Грабовский Алексей, Андрусенко Марина
342 5 Поволоцькій Ярослав Рудь Милєна Сумы Школа Гараниной Жук Марина, Жук Константин
352 6 Кондратнев Владислав Бреабина Яна Кишинев Флагрант

 

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Ювеналы 1 Е ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
230 1 Бабко Олексій Таращенко Вікторія Киев Альта Балла Татьяна, Балла Алексей
355 2 Муравський Степан Грабовська Габріелла Киев Гранд-Дуэт Грабовский Алексей, Андрусенко Марина
342 3 Поволоцькій Ярослав Рудь Милєна Сумы Школа Гараниной Жук Марина, Жук Константин
352 4 Кондратнев Владислав Бреабина Яна Кишинев Флагрант
297 5 Логвиненко Платон Лебедь Поліна Киев Возрождение Прогнимак Наталья
343 6 Стеблиненко Арсений Король Тамара Харьков Силуэт Хавкин Геннадий

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Ювеналы 1 ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
351 1 Романенко Артем Черникова София Харьков StarDance Илич Марко, Гайдаш Александр
233 2 Панасенко Артем Ясеновська Дар’я Киев Рик Роуз Колесниченко Евгения
344 3 Давиденко Виктор Кутыркина Валерия Донецк Танцевальный Центр Максимум Васюк Кирилл, Спаситель Екатерина
107 4 Мое Томас Тараненко Мария Киев V.I.dance Ильина Яна, Волков Денис

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Ювеналы 1 ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
233 1 Панасенко Артем Ясеновська Дар’я Киев Рик Роуз Колесниченко Евгения
351 2 Романенко Артем Черникова София Харьков StarDance Илич Марко, Гайдаш Александр
344 3 Давиденко Виктор Кутыркина Валерия Донецк Танцевальный Центр Максимум Васюк Кирилл, Спаситель Екатерина
107 4 Мое Томас Тараненко Мария Киев V.I.dance Ильина Яна, Волков Денис

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Юниоры 2 Е OK Парад Надежд, Латина

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
338 1 Синегуб Игорь Иванова Алена Харьков Сфера Кулик Анна, Егоров Юрий
288 2 Неживенко Олег Парахонько Катерина Киев Флеш Кристал Лебедин Светлана, Довгалин Кирилл

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Юниоры 2 Е OK Парад Надежд, Стандарт

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
338 1 Синегуб Игорь Иванова Алена Харьков Сфера Кулик Анна, Егоров Юрий

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Rising Stars Юниоры 1, Латина

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
8 1 Храпаль Єгор Лемішко Анастасія Киев Спорт-данс Федорчук Валентина
183 2 Поспєлов Олександр Бальошенко Анастасія Херсон Променад Кузьева Наталья
181 3 Мартиненко Олег Калітвенцева Діана Донецк Танцевальный Центр Максимум Васюк Кирилл, Спаситель Екатерина
28 4 Бонковський Олексій Вільдман Каріна Киев Шaнс Беднягина Наталья, Миркин Роман
357 5 Стас Іван Колос Татьяна Одесса Белая Акация Чепуржинский Октавиан, Базарова Марина
358 6 Іванов Віктор Кіртока Аліна Одесса Белая Акация Базарова Марина
380 7 Марченко Алексей Лавриненко Агния Киев Шaнс Беднягина Наталья, Миркин Роман

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Rising Stars Юниоры 1, Стандарт

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
358 1 Іванов Віктор Кіртока Аліна Одесса Белая Акация Базарова Марина
181 2 Мартиненко Олег Калітвенцева Діана Донецк Танцевальный Центр Максимум Васюк Кирилл, Спаситель Екатерина
115 3 Котенко Василий Нерознікова Даніела Киев Шaнс Беднягина Наталья, Миркин Роман
28 4 Бонковський Олексій Вільдман Каріна Киев Шaнс Беднягина Наталья, Миркин Роман
228 5 Рудзінський Матвій Гальченко Єлизавета Киев Альта Балла Татьяна, Балла Алексей
248 6 Тропша Вадим Дрожанская Анастасия Киев Шaнс Беднягина Наталья, Миркин Роман

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Сеньоры ОК Парад Надежд, Латина

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
205 1 Орел Павло Орел Олена Киев Спорт-данс Федорчук Валентина
282 2 Храбуст Николай Ризниченко Ольга Киев Интер денс Мартынюк Елена
388 3 Мотриченко Микола Гучек Наталія Киев Тандем Осадчая Анастасия, Горовецкий Александр

 

 

Переможці – Всі категорії – Всі програми
Сеньоры ОК Парад Надежд, Стандарт

 

Номер Місце Партнер Партнерка Місто Клуб Тренер, Керівник
419 1 Гринь Владимир Гринь Ольга Днепропетровск Ренессанс Малеваный Кирилл
268 2 Савельев Михаил Демиденко Оксана Киев Темп Кеба Кристина, Вовненко Татьяна
335 3 Колесник Дмитро Котова Марина Киев Супаданс Бойко Оксана, Соронович Игорь
282 4 Храбуст Микола Різниченко Ольга Киев КСТ Феникс Коляда Наталия, Портаненко Станислав
88 5 Тимочко Микола Вітренко Елеонора Киев Dance Olymp  Крамарь Ольга
388 6 Мотриченко Микола Гучек Наталія Киев Тандем Осадчая Анастасия, Горовецкий Александр
Shared